Fit mom, happy son

Kde začít, když chci zhubnout?

🍽️Chtěla bys začít jíst a žít zdravěji, zhubnout, ale nevíš, kde začít?

🍽️Je spousta „zaručených“ rad, co by se dalo změnit, zdá se, že snad všechno?

🍽️ Stojí tě spousty energie uspořádat si a ten chaos, co v hlavě máš a udělat první smysluplné kroky, tak neděláš nic?

Trochu ti s tím pomůžu. Doporučuji začít po malých krůčcích, které nebolí, půjde se lehčeji a budeš mít výsledky a motivaci jít do větších změn.

⟫ Když jsem se pustila do hubnutí já, začala jsem u ZELENINY.

⟫ Zeleninu by měl přece jíst každý, ale přestože jsem vyrostla v rodině, která měla vlastní zahrádku a pole, tak se zelenina na talíři zase až tak často neobjevovala. Proč? To netuším. Musela jsem se k tomu dopracovat sama. Tak jako ty teď.

🥬 Zelenina je skvělý pomocník při redukci a zároveň nedílnou součástí zdravého jídelníčku (celý článek o benefitech zeleniny v jídelníčku najdeš tady»).

🥬 Možná ti to přijde jako nedostatečný krok a naprostá banalita, ale věř, že právě takové malé změny ti mohou snadno dopomoci k tvému cíli. Tak jako mně.

➡️Nejprve jsem zařazovala syrovou zeleninu ke každému jídlu, a i to stačilo, aby tělo pustilo nějaká ta kila, která jsem v Anglii nabrala. Jo, to se stává celkem často, vím 😊.

➡️Syrová zelenina byla po čase celkem nuda, ale zelenina není nuda 😊. Ale vzhledem k tomu, že jsem si dřív jídlo sama nepřipravovala, teprve jsem si hledala způsoby, jak zeleninu do jídelníčku zařadit i v jiných podobách a zároveň si pochutnat. 

➡️Tobě to usnadním a pár typů, jak zařadit zeleninu do jídelníčku ti ukážu :

Možná chceš namítnout, že ti ZELENINA NECHUTNÁ

🥬Je spousta možností, jak zeleninu do jídelníčku zařadit. A pokud chceš skutečně hubnout, nebo žít zdravěji, najdeš ten, který vyhovuje tobě. 

🥬Kdo chce hledá cesty, kdo nechce, hledá výmluvy. 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *